Kā laimēt loterijā? Noslēpumi un pamācības

Praktiski ikviens no mums apzināti vai neapzināti ir piedalījies loterijās. Ir cilvēki, kas to dara katru nedēļu vai pat katru dienu, cerot uz lielo laimestu, bet nav un nav. Citi turpretim negribot nopērk vienu biļeti un laimē. Vai tāda ir pasaules taisnība? Vai iespēja laimēt ir zvaigznēs ierakstīta? Vai ir iespējams palielināt savas izredzes laimēt loterijās? Atbilde ir – Jā. Laimēt ir iespējams visiem, taču ne visiem ir vienādas iespējas. Katram no mums ir dots atšķirīgs veiksmes potenciāls, turklāt noteiktos dzīves periodos tas var būt krasi atšķirīgs.

Ja esat viens no tiem daudzajiem Eiropas iedzīvotājiem, kas regulāri spēlē eurojackpot vai viking lotto, tad ziniet, ka iespēja laimēt lielo laimestu eurojackpotā ir 1:292 miljoniem. Iespēja ir ļoti, ļoti niecīga, bet tāpat vienmēr patrāpās kāds, kas laimē, tātad nevar teikt, ka iespēja ir nulle. Turklāt nav arī tā, ka tiktu nopirkti visi iespējamie 292 miljoni variantu un katrs no spēlmaņiem jau, protams, cer, ka viņš būs tas laimīgais. Kādam šī cerība piepildas, kādam citam ne pārāk.

Matemātiski raugoties, vienīgā iespēja palielināt iespējas laimēt loterijā ir pirkt vairāk loterijas biļetes. Daļa spēlmaņu tā arī rīkojas, sevišķi ārzemēs. Viņi sanāk grupā 3 – 12 cilvēki un katrs kopējā fondā ik mēnesi iemaksā noteiktu naudas summu, piemēram, 100 eur. Šo summu viņi iegulda loterijas biļetēs, bet laimesta gadījumā visu naudu dala vienādās daļās. Lai šāds variants būtu pavisam pareizs ir svarīgi, lai dalībnieki iepriekš noslēgtu līgumu un visi arī to parakstītu. Tas vismaz daļēji ļauj izsargāties no negodprātīgiem grupas biedriem, kas uzvaras gadījumā var mēģināt ar visu naudu aizbēgt.

Ja aplūkojam statistiku, tad proporcionāli visvairāk uzvarētāji eurojackpot spēlē dzīvo Somijā, Zviedrijā un Vācijā. Tas ļauj mums secināt, ka šajās valstīs ir visaktīvākie spēlmaņi jeb to skaits ir vislielākais. Tādējādi šeit atkal parādās sakarība, ka ilgtermiņā iespējas laimēt loterijā pieaug tiem, kas spēlē vairāk.

Kā noteikt savu uzvaras potenciālu?

Cilvēki, kas tic astroloģijai un tādi noteikti ir visi spēlmaņi var doties pie astrologa, lai noteiktu, kas viņiem ir zvaigznēs ierakstīts. Pretēji vispārpieņemtajiem uzskatiem, individuāli sastādīti horoskopi, lielākoties, ir ļoti precīzi un parāda cilvēka slēptos potenciālus un attīstības virzienus. Tāpat zvaigznēs arī ir ierakstīta iespēja cilvēkam strauji kļūt bagātam. Tai nav jābūt loterijai. Tas var būt arī negaidīts mantojums vai kādi citi labumi. Pats svarīgākais šajā gadījumā ir tas, ka cilvēkam ir dota iespēja kļūt bagātam, turklāt ir iespējams arī paskatīties, kurā tieši dzīves posmā tas notiks.

Kā atrast pareizos skaitļus?

Matemātikas un statistikas izmantošana, aplūkojot vēsturiskās skaitļu kombinācijas, ļauj aplūkot, kuri skaitļi ir izkrituši visbiežāk. Šādu pieeju izmantoja viens no Latloto 5 no 35 uzvarētājiem. Viņš gadiem bija sekojis skaitļiem un reiz arī precīzi atminēja visus skaitļus, balvā iegūstot vairāk kā 100 tūkstošus eiro. Tas prasīja ilgu darbu, bet viņa metode nav droši ticama. Pretējā gadījumā mēs dzirdētu par viņa uzvarām regulāri, bet tas diemžēl nenotiek.

Otra iespēja atrast pareizos skaitļus ir tos nosapņot. Pat Bībelē vairākās vietās ir minētas norādes uz viedajiem sapņiem, t.i. sapņi, kas pasaka priekšā nākotni, parāda, kas notiks. Ir dažādas tehnikas apzinātai sapņošanai, taču nav tehnika, kas ļautu precīzi prognozēt nākotni. Ir cilvēki, kam tik tiešām ir izdevies sapņos redzēt pareizos skaitļus (meklējiet internetā), bet viņu skaits nav liels un viņi to nevar izdarīt apzināti. Ja arī jūs vēlaties sekot šim piemēram, obligāti nolieciet pie gultas papīru un zīmuli, jo pēc pamošanās sapni atcerēsities tikai dažas sekundes vai minūtes. Būs jārīkojas ātri, bet, ja vēl meklēsiet rakstāmo, īpašās norādes aizies gar degunu.

Trešā iespēja – nozīmīgu datumu izvēle. Izvēlieties savu un tuvinieku dzimšanas datumus, gadus vai citu nozīmīgu notikumu datumus un izmantojiet tos liekot likmes. Šāda pieeja ir tikpat laba kā jebkura cita, jo paredzēt atbildes nav iespējams.

Esiet noturīgi – ir cilvēki, kas vienus un tos pašus skaitļus izmanto gadiem. Šī pieeja ir tikpat laba kā ikviena cita, bet, ja nevēlaties visu laiku sekot skaitļiem, uzlieciet likmi, apmaksājiet to uz ilgāku periodu un aizmirstiet. Ja laimēsiet lielo balvu, Jums par to paziņos loterijas organizētāji un redzēsiet ažiotāžu plašsaziņas līdzekļos.

Kā nepārkāpt robežas?

Piedaloties loterijās nedrīkst aizmirst par veselo saprātu. Nekādā gadījumā nenovirziet dalībai izlozēs vairāk naudu kā varat atļauties. Summai ir jābūt nelielai un tā nedrīkst ietekmēt jūsu dzīves kvalitāti. Ja izvēle ir starp pārtiku un loteriju vai pat kino apmeklējumu un loteriju izēlieties pirmo variantu. Jebkura lotereja ir laimes spēlē un tā nevar būt kā stratēģija, kā kļūt bagātam. Ir pasaulē gana daudz atkarīgo, kas ir pazaudējuši orientierus dzīvē un ir sagrāvuši savu ģimenes laimi, aizraujoties ar nepareizām ietām. Arī aizņemties, lai pirktu loterijas biļetes nedrīkst nekādā gadījumā. Ja Jums nav nauda, tad savelciet jostu un palieliniet ienākumus. Ņemt aizdevumu šādam mērķim ir ne tikai bezatbildīgi, bet arī ļoti bīstami, jo aizņemtā nauda pēc tam būs jāatmaksā ar procentiem. Dzīve ir jādzīvo pilnasinīgi, bet paļaušanās uz aklu veiksmi. Jā, reizēm tas notiek, bet reizēm arī cilvēkam iesper zibens, kad viņš lec no klints lejā un reizēm ejot sēņot var atrast zelta naudas podu, bet tas notiek ļoti reti. Ja Jums ir paredzēts laimēt, jūs to izdarīsiet arī nopērkot vienu loterijas biļeti gadā vai pat vienu savā mūžā.